En uygun Web site - Web tasarım paketleri | Yazılımı Var

Müşterilerinizi etkileyebilmek için gereken süre yalnızca 4 saniye yani müşterilerinizin sitenizde kalması için karar verme süresi 4 saniyedir. Bu durum web sitenizin kısa sürede çok fazla iş yapabileceği anlamına geliyor. Sürenin kısıtlı olması ile birlikte web sitenizin sadece tasarım olarak potansiyel müşterilerinizle etkileşime girmesi değil, ziyaretçilerinizin aradığı içeriği-bilgiyi bulmak istediği yerde bulabilmesi de önemlidir. Yaptığımız tüm web tasarım ve dijital pazarlama projelerine iyi bir getiri sağlayabilmesi için bu felsefeyi uygulayarak yaklaşıyoruz.

Bütçenize uygun web site tasarım paketleri

Web site tasarımı paket projelerimizi güvenilir, kolay güncellenebilir ve dünyadaki internet sitelerinin büyük kısmına kaynak olduğu için wordpress platformunu kullanarak oluşturuyoruz. Yaptığımız işlerin kalitesi ve her detaya dikkat gösterebilen ekibimizle gurur duyuyoruz. Anahtar teslim web tasarım projelerinden isteğe bağlı özel projelere kadar bütçenize uygun web site tasarım paketleri sunuyoruz.

 Bütün web site tasarım paketlerinde de,  web sitenizi geleceği öngören tasarımlar ile oluşturuyoruz, böylece internet maratonunda sürekli önde olabilirsiniz. Yaptığımız tüm paket web site projelerini maksimum etkileşimi yakalayabilmesi için sıfırdan seo uyumlu web tasarım ve erişim sağlayan tüm cihazlarda mükemmel görünüm elde edecek şekilde üretiyoruz.

Bütçe dostu başarılı bir internet sitesi için gereken tüm doğru malzemeleri yan yana getirdik. Tüm web site tasarım paketlerimiz şimdi ve gelecekte ihtiyacınız olanı karşılayabilecek şekilde özelleştirilebilir.

Bütçe dostu web siteleri

İşini webde yapmak istiyor olmanıza hak veriyoruz bu yüzden size bütçenize göre seçebileceğiniz, tamamen özelleştirilebilir web sitesi tasarım paketleri sunuyoruz.

Seo uyumlu

Tüm web tasarım paketlerimiz  seo dostudur fakat sıralamalarınızı yükseltmek için size özel seo paketleri de sunuyoruz.

Sosyal medya paylaşımları

Yaptığımız tüm web tasarım projelerini sosyal paylaşımı dikkate alarak oluşturuyoruz ve ziyaretçilerinizin web sitenizi sosyal medyada paylaşmalarına olanak sağlıyoruz.

Mobil uyumlu tasarım

Yaptığımız tüm web tasarım paketi projeleri tabletlerden telefonlara, dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara kadar bütün cihazlarda mükemmel görünecek şekilde tasarlanıyor. Tüm tasarımlarımızı özenle denetleyerek kodluyoruz.

Eklenebilir sayfalar özellikler

Paketlerden ihtiyaç duyduğunuzu seçin ve işleriniz büyüdüğünde ya da daha fazla özellik eklemek istediğinizde sonradan ekletebilirsiniz.

Web sitesi yönetimi destek planları

Online ortamda web sitenizi güncel tutmak ve iyi muhafaza etmek kritik öneme sahip. Bu yüzden sizin yaptığınız işe odaklanmanız için web sitesi yönetimi destek planları da sunuyoruz.

Wordpress uzmanları ile

Wordpress konusunda uzmanız. Tüm web tasarım paketlerimiz dünyanın en iyi içerik yönetim sistemi olan wordpress üzerine kurulu. Wordpress’in her konuda iyi test yapılmış, kolay güncellenebilir ve kolay özelleştirilebilir bir yapıda olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

30 gün içerisinde aktif

İnternet sitenizi en hızlı bir şekilde online hale getirmenin çok kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple süreçlerimizi 30 gün içerisinde anahtar teslim hale getirebilecek şekilde ayarladık.

Genişletilebilir web siteleri

Wordpress altyapısı ile oluşturulan web siteleri ile işleri büyütmek istediğinizde diğer yazılım altyapılarına göre çok küçük maliyetlerle ekstra geliştirmeler yaptırmak çok kolaydır.

Stok fotoğraflar

Web sitenizde kullanmak üzere fotoğraf bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden web tasarım paketlerimize ek olarak web sitelerinizde kullanmak üzere bir dizi profesyonel stok fotoğraf hediye ediyoruz.

Barındırma (hosting)

Doru bir barındırma planı seçmenin hız ve güvenlik açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden en uygun olabilecek hosting planlarını ücretsiz hizmetinize sunuyoruz.

yazılımı var web tasarım ve e ticaret paketleri hizmeti vermekte

Ekonomik web tasarım paketi

₺ 1000.00

kobiler için uygun fiyata en ekonomik paket

3 sayfa tasarımı (wordpress)
Ücretsiz sınırsız hosting
Ücretsiz sınırsız mail adresi
Ücretsiz sınırsız mysql veritabanı
Bir yıl boyunca sınırsız destek
Seo uyumlu tasarım
3 Adet seo uyumlu içerik
Anında e-ticaret entegrasyonu


Satın Al

Uygun - İdeal paket

₺ 1500.00

Kobiler için ideal kampanya paketi 

10 sayfa tasarımı (wordpress)
Ücretsiz sınırsız hosting
Ücretsiz sınırsız mail adresi
Ücretsiz sınırsız mysql veritabanı
Bir yıl boyunca sınırsız destek
Seo uyumlu tasarım 
10 Adet seo uyumlu içerik
Anında e-ticaret entegrasyonu
10 Adet stok resim
Ücretsiz kurumsal kimlik çalışmasıSatın Al

Profesyonel - Premium paket

₺ 2000.00

Tüm ihtiyaçlarınıza sınırsız kesintisiz çözüm.

20 sayfa tasarımı (wordpress)
Ücretsiz sınırsız hosting
Ücretsiz sınırsız mail adresi
Ücretsiz sınırsız mysql veritabanı
Bir yıl boyunca sınırsız destek
Seo uyumlu tasarım 
100 Adet seo uyumlu içerik
Anında e-ticaret entegrasyonu
20 adet stok resim
Ücretsiz kurumsal kimlik tasarımı
Bir yıl boyunca tüm grafik tasarımlar ücretsiz


Satın Al

Web sitesi tasarım paketleri / Sıkça Sorulan Sorular

Web site tasarım paketlerini almaya nasıl başlayabiliriz? Süreç nasıl ilerliyor?  


·         Bizimle iletişim kurduktan sonra size göndereceğimiz formu doldurarak bize web sitenizin içeriği ve kullanılacak olan fotoğrafların nasıl olması gerektiğinden bahsetmenizi istiyoruz. 
  ·         Sizinle yaptığımız mülakatlar sonucunda size uygun olan web site tasarım paketini seçmenizi sağlıyoruz.
  ·         Sağladığınız logo, metin ve resim içerikleri ile (kampanya dönemlerinde bizler ücretsiz olarak oluşturuyoruz.) gereksinimlerinize göre bir demo site yapıyor ve sizin onayınıza sunuyoruz. 
  ·         Web sitenizin demosunu inceleyerek bize yaptığınız geribildirimler ışığında siteniz üzerinde çalışmaya devam ediyoruz .
  ·         Web tasarım paketinizde belirtilen fiyatı bu noktada bir kerelik ödemiş oluyorsunuz. 
  ·         Demo sitenizi onayladıktan sonra almak istediğiniz alan adınızla beraber yayına başlatıyoruz. 
  ·         Web sitenizi ve içeriğini nasıl güncelleyebileceğinize dair bir kılavuz vererek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.  

Bir web sitesini ne kadar sürede teslim edebiliyorsunuz?  

Müşterilerimizin gönderdiği içerikler, revizyonlar, onaylama süreleri gibi birçok faktör bulunmakta. Çok karmaşık yapıdaki web siteleri bir aydan fazla zaman alabilmekte. Fakat web sitenizde kullanılacak tüm metin içerik vb tamamladıktan sonra 2 yada 4 hafta içerisinde web sitenizi teslim edebileceğimizi garanti ediyoruz.  

Daha önce aldığım bir alan adı (domain) var ise nasıl olacak?  

Alan adınızı yeni sunucunuza yönlendirme işlemlerini isterseniz biz yapabiliriz isterseniz siz yapabilirsiniz. Fakat paket ücretlerinde bir indirim olmayacağı için ekstra bir alan adını seçerek bize bildirmenizi tavsiye edebiliriz.  

E ticaret web site paketleriniz de var mı?  

Evet e ticaret web site tasarım paketlerimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bütün web tasarım paketlerimiz e ticaret altyapısına sahiptir dilediğiniz zaman dakikalar içerisinde e ticaret yapabilecek yazılım altyapısına sahip olabilirsiniz.  

Web sitemdeki içerikleri kendim de değiştirebilecek miyim?  

Evet web sitenizin içeriklerini istediğiniz her zaman değiştirebilirsiniz. İçeriklerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz bir içerik yönetim sistemi olan wordpress ile çalışıyoruz. Bütün bu içerik güncellemelerini (fotoğraf, yazılar vb) yapabilmek için hiçbir programlama becerisine ihtiyacınız bulunmamakta.  

Herhangi bir yazılım ya da programlama becerisine ihtiyacım var mı?  

Piyasada faaliyet gösteren çoğu şirket böyle bir ihtiyacınız olduğunu düşündürebilir. Fakat Yazılımı var web tasarım paketleri ile birçok şeyi sizin için eksiksiz bir şekilde yapıyoruz. İsteklerinizi bize iletmeniz halinde ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.  

Ekstra kurulum ücretleri alıyor musunuz?  

Web site tasarım paket ücreti dışında ekstra bir kurulum ücreti almıyoruz. Paket dışında kalan talep ettiğiniz şeyleri sizlerle konuşarak çözmeye çalışıyoruz ek özellik taleplerinizde ise elbette ki paket dışı ise ücret talebimiz olmakta.  

Ödemeyi nasıl yapıyoruz? (ödeme şekilleri)  

Yazılımı var web tasarım paketlerini tüm kredi kartlarına 6 taksit ya da tek çeki olanağı ile satın alabilir. Dilerseniz de nakit ya da banka havalesi yöntemlerini kullanabilirsiniz.  

Ödeme şartları neler?  

Paket satın aldıktan sonra ekstra bir ödeme talep etmiyoruz. Hosting, ekstra içerikler gibi şeyler paketlerimizin içerisine dahil olduğu için paket ücretine ek bir masraf çıkarmamaktayız. Paket ücretleri için yapılan ödemeler iade edilmemekte olup paket değişimi ilk 1 ay içerisinde ek ücretini ödeyerek yapabilirsiniz.  

Hosting planı 12 ay süreyi kapsıyor. Peki 12 ay sonra ne olacak?  

Son kullanma tarihi gelmeden 1 ay önce size bildirimde bulunarak hostinginizi yenilemek isteyip istemediğinizi soruyoruz. Yenilemek isterseniz yalnızca (paket ücreti istemiyoruz) hosting ve domain ücreti (2020 yılı için 250 TL) ile yenileme yapıyor 1 yıllık bir plan satın almış oluyorsunuz.  

Hosting planını yenilemezsem ne olur?  

Başka bir barındırma firmasına geçmek isterseniz web sitenizin yedeğini alarak taşıma işlemlerinize yardımcı olabiliriz. Eğer işi sonlandırmak isterseniz de hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.